Aranżacja okna w łazienceŁazienka to pomieszczenie, w którym, żeby czuć się w pełni komfortowo musimy mieć zapewnioną stuprocentową prywatność. Jeżeli w projekcie domu pojawia się okno, stajemy przed wyzwaniem – jak należy je zaaranżować, żeby jednocześnie móc korzystać z dziennego światła, a w razie potrzeby zasłonić wnętrze.

Czytaj więcej: Rolety w łazienkowych oknach

Rolety okienne na każdą porę dniaW wystroju wnętrz, podobnie jak w  modzie, często pojawiają się nowe trendy. Jednym z nich są debiutujące na rynku osłon okiennych rolety wewnętrzne „dzień-noc”. Na czym polega ich innowacyjność? Dzięki specjalnemu układowi dwóch rodzajów tkaniny, mogą zaciemniać pomieszczenie albo częściowo, albo całkowicie. A ponieważ wyglądają niezwykle dekoracyjnie, można dzięki nim podkreślić charakter wnętrza. Firma Vertex S.A., producent wysokiej jakości osłon okiennych oferuje rolety typu „dzień-noc” aż w 40 interesujących kolorach.

Czytaj więcej: Rolety okienne na każdą porę dnia

Plisy w oknachNowoczesny design i elegancki połysk. Właśnie tym wyróżniają się plisy okienne z kolekcji Metalic - nowej pozycji w ofercie firmy Vertex S.A. z Czechowic-Dziedzic. Dzięki kilkunastu wersjom kolorystycznym oraz niezwykłej łatwości w montażu, plisy Metalic można z łatwością dopasować do każdego wnętrza, zarówno mieszkalnego, jak i biurowego.

Czytaj więcej: Plisowane rolety w oknach

Jak wybierać drzwi wewnętrzne?Stanowią nieodłączny element wyposażenia mieszkania. Muszą współgrać nie tylko z aranżacją i charakterem wnętrza, a także, a może nawet przede wszystkim, powinny właściwie spełniać swoją funkcję. Są inwestycją na lata, dlatego wartą gruntownego przemyślenia. Według jakiego klucza dobrać najbardziej odpowiadające naszym potrzebom drzwi – radzą specjaliści firmy Classen, producenta podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych.

Czytaj więcej: Jak wybierać drzwi wewnętrzne?

Roleta perfekcyjnaRolety już dawno zdobyły popularność wśród dekoracji okiennych.  Ich wybór nie jest jednak prosty ze względu na szeroka ofertę na rynku. Oto kilka cennych wskazówek, dzięki którym wybierzemy oraz skutecznie zamontujemy rolety.

Czytaj więcej: Roleta perfekcyjna

Jak wybrać drzwi do łazienki?Stolarka drzwiowa przeznaczona do łazienki powinna spełniać normy bezpieczeństwa. Wybierając drzwi do pokoju kąpielowego należy upewnić się, że zapewnią one odpowiednią wentylację pomieszczenia, a sposób ich otwierania będzie właściwy. Warto zamontować w nich również zamek, dający poczucie prywatności domownikom.

Czytaj więcej: Jak wybrać drzwi do łazienki?

Producenci najnowszych technologii w coraz większym stopniu stawiają na funkcjonalność proponowanych produktów. Dziś nawet klamka okienna może zaskoczyć innowacyjnością i stać się niezależnym urządzeniem poprawiającym jakość codziennego życia.

Czytaj więcej: Inwestować w innowacje

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem