Jak dobrze wybrać baterie do łazienki i do kuchni?Żeby dobrze wybrać krany i użytkować je przez lata musimy przestrzegać kilku podstawowych zasad. Dobrze jest pomyśleć o armaturze już na etapie planowania remontu, wypisując na kartce, jakie cechy powinny spełniać nasze krany, co denerwowało nas w poprzednich, co się szybko popsuło albo było niefunkcjonalne. Jeśli na liście naszych priorytetów znalazły się tylko dwa hasła: ładne i tanie, kartkę trzeba natychmiast porwać, a wypisywanie cech idealnych baterii zacząć od nowa.

Czytaj więcej: Jak dobrze wybrać baterie do łazienki i do kuchni?

 Niewidoczny stylista przestrzeni łazienkowej - stelaże podtynkowe RocaProjektanci wnętrz polecają stelaż podtynkowy ze względu na nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni, budowlańcy – ponieważ jego montaż jest szybki i prosty. Sami użytkownicy doceniają go za oszczędność miejsca, a zawieszoną na nim miskę – za łatwość utrzymania czystości w łazience. Stelaż podtynkowy robi na polskim rynku coraz większą karierę. Chociaż jest niewidoczny, w dużej mierze wpływa na wygląd łazienki. Roca Polska zwraca uwagę na najważniejsze cechy tego produktu.

Czytaj więcej: Niewidoczny stylista przestrzeni łazienkowej - stelaże podtynkowe Roca

Zdrowa woda z kranu?Ponad 60 proc. Polaków boi się napić wody prosto z kranu. 57 proc. z nas kupuje w zamian butelkowaną wodę mineralną. Wystarczy jednak zastosować specjalne filtry, by w kranie mieć wodę nadającą się bezpośrednio do picia. Dodatkowo, tak oczyszczona woda wpłynie na poprawę jakości naszego życia pod względem zdrowotnym, ekonomicznym i funkcjonalnym.

Czytaj więcej: Zdrowa woda z kranu?

Jak dobrać brodzik do kabiny?Kabina natryskowa to jeden z najistotniejszych elementów w aranżacji łazienki, który może przesądzić o wyglądzie całego pomieszczenia. Wiele czasu poświęcamy na wybór tej, która nie tylko kształtem i rozmiarem pasowała będzie do pomieszczenia, ale będzie również piękna i komfortowa. Kiedy już zdecydujemy się na tę jedyną, przychodzi kolej na wybór odpowiedniego brodzika. Aby idealnie pasował do kabiny, należy pamiętać o kilku zasadach.

Czytaj więcej: Jak dobrać brodzik do kabiny?

Ceramika złotem pokrytaŁazienkowe perełki – dlatego że błyszczą, zdobią, są drogie i ekskluzywne. Uchwyty kabin prysznicowych z kryształkami Swarovskiego, srebrna i złota ceramika, czy romantyczne brodziki w kwiaty – to właśnie takie „perełki” w ofercie Coram Poland, o istnieniu których przeciętny klient po prostu nie wie. Ukryte w cennikach niech ujrzą światło dzienne.

Czytaj więcej: Ceramika złotem pokryta

Nowy pomysł na łazienkęKończy się czas nudnych łazienek, które w każdym mieszkaniu wyglądają niemal identycznie. Potrzeba nowych i niecodziennych doznań sprawia, że poszukujemy różnych form luksusu i estetycznego wyrazu. Czy wanna w epicentrum łazienki może zapewnić zarówno wygodę jak i estetykę?

Czytaj więcej: Nowy pomysł na łazienkę

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem